Čo mám robiť, ak som nedostal(-a) certifikát, hoci som kurz dokončil(-a)?

Ak ste ešte nedostali certifikát, existuje niekoľko možných vysvetlení:

Na získanie certifikátu potrebujete dokončiť najmenej 90 % cvičení a mať 50 % cvičení správne.

Takisto skontrolujte, či ste ku každému z partnersky hodnotených cvičení (cvičenia 4, 15, 23, 24, 25) poskytli dostatočnú partnerskú spätnú väzbu – ide o najčastejší dôvod nezískania certifikátu.

Následne bude istý čas trvať, kým vaše odpovede získajú dostatočný počet hodnotení od ostatných študentov. Keď sa k vašim cvičeniam nazbiera dostatočná partnerská spätná väzba, môže sa stať, že niektoré vaše odpovede boli nahlásené ako spam (alebo dostali veľmi nízke skóre). V takom prípade ich skontrolujeme manuálne.

O partnerskom hodnotení:

Spracovanie odpovedí s voľným textom, ktoré podliehajú partnerskému hodnoteniu, môže istý čas trvať, pretože potrebujeme dostatočný počet hodnotení. Okrem toho budeme manuálne overovať všetky odpovede, ktoré dostanú nižšie ako priemerné skóre, čo bude trvať ešte dlhšie. Preto si niektorí účastníci budú musieť na hodnotenie a certifikáty počkať trochu dlhšie.

Ak máte stále otázky o certifikátoch, pozrite si v našej komunite na platforme Circle. Ak ani tam nenájdete odpoveď, pošlite nám súkromnú správu na Circle alebo e-mail na adresu support@elementsofai.zendesk.com.

Keďže dbáme na kvalitu, pri vydávaní certifikátov postupujeme manuálne, čo istý čas trvá. Pracujeme na zefektívnení postupu, majte s nami trpezlivosť. ❤️

Blahoželáme všetkým, ktorí už kurz úspešne absolvovali, a aj všetkým, ktorí ho absolvujú v budúcnosti.

Často kladené otázky